Strefa Klienta – rozwiązania Enova

PROGRAM ENOVA

Standardy pracy w naszym biurze rachunkowym, zwiększające się wymagania informacyjne stawiane nam przez klientów oraz zmieniające się przepisy sprawiły, że w pewnym momencie rozwoju staneliśmy przed koniecznością zmiany oprogramowania księgowego i kadrowo płacowego. Po przeanalizowaniu oferty producentów oprogramowania zdecydowaliśmy się na wybór oprogramowania enova.
Wybór programu enova okazał się bardzo trafny. Wysoka konfigurowalność programu sprawia, że mamy możliwość dostosowania go do własnych potrzeb.

Aby w pełni skorzystać z możliwości jakie daje program enova przygotowaliśmy własne rozwiązania polegające na odpowiednim ustawieniu schematów księgowych w wersji zaawansowanej, które pozwalają uprościć codzienną pracę, skracając proces księgowania oraz zapewniając bezbłędność powtarzalnych operacji.

Poniżej przedstawiamy zastosowane przez nas rozwiązania co mamy nadzieję pozwoli Państwu ułatwić pracę z programem enova i w pełni skorzystać z możliwości jakie nam daje. W miarę pojawiania się nowych pomysłów oraz zmian w programie enova postaramy się uzupełniać lub zmieniać przedstawione poniżej rozwiązania.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

INSTRUKCJE

CHCESZ NAM ZADAĆ PYTANIE?
Napisz do nas na biuro@kander.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.